ҚЫТАЙДА
100 ЕЛДЕ
Кеміргіштерді өңдеу желісі
Сіз осындасыз: Үй » Өнімдер » Жануарлар азығын өңдеу желісі » Кеміргіштерді емдеу желісі

жүктеу

Кеміргіштерді өңдеу желісінің

Rodent Treats Processing Line  жоғары сапалы кеміргіштер мен ұсақ жануарларға арналған тағамдарды өндіру үшін шөп ұнын, қоректік ингредиенттерді және басқа шикізатты пайдаланады. Престеу, тесу және қалдық материалдарды тасымалдау процестері арқылы дайын тағамдар керемет дәмді және тартымды сыртқы түрі бар қатты құрылымға ие болады. Ұсақ жануарларға арналған байытылған/қоректік тағамдарды өндіру үшін әртүрлі функционалды ингредиенттерді (дәрумендер, минералдар, ақуыздар) қосуға болады.

Пайдаланушыға ыңғайлы интерфейсі және нақты уақыттағы ақауды көрсету функциясы бар PLC және сенсорлық экран арқылы басқарылады.

Қолайлы:

  • Кеміргіштерді емдеу зауыттары

  • Ұсақ мал азығын өндірушілер

  • Функционалды үй жануарларына арналған азық-түлік компаниялары

  • Экспортқа бағытталған азық-түлік кәсіпорындары

  • Кішкентай жануарларға арналған премиум тағамдар өндірушілері

Өндіреді:

  • Кеміргіштерге арналған тағамдар (сығымдалған тағамдар)

  • Кішкентай жануар шайнайды

  • Функционалды тағамдар (витаминдер мен минералдармен байытылған)

  • Шөпке негізделген тағамдық тағамдар

Негізгі мүмкіндіктер:

  • 400 кг/сағ өнімділік (теңшеуге болады)

  • Біркелкі пішін мен құрылымға арналған престеу машинасы

  • Біркелкі саңылау үлгілері үшін тесу жүйесі

  • Тиімді қайта өңдеуге арналған қалдықтарды тасымалдаушы

  • PLC + ақаулық дисплейі бар сенсорлық экранды басқару

  • Төмен энергия тұтыну – небәрі 4,5 кВт

  • Жұмыс күші аз, тазалау оңай

  • Жоғары өнімділік, тұрақты сапа

қолжетімділігі:

PDF экспорттау

  • DR-RT4

  • ДАРИН

Артықшылықтары

Кеміргіштерді өңдеу желісі | 2011 жылдан бастап кілтті шешімдер

Кеміргіштерді өңдеу желісі

Кеміргіштерді өңдеу желісі – DR-RT4

Бір біріктірілген жүйеде престеу, тесу және қалдықтарды тасымалдау. Тиімді өндіріс үшін 400 кг/сағ.

Кеміргіштер үй жануарларын дайындайды

Кеміргіштерді емдеу – дайын өнімдер

Шөп ұны мен қоректік ингредиенттер ұсақ жануарларға арналған қатты, дәмді тағамдарға өңделеді.

Кеміргіштердің үй жануарларына арналған емдік өнімдерін өңдеу желісі шеберханасы

Өндіріс желісі цехының көрінісі

Басқару шкафы, қалдық материалды тасымалдаушы, престеу машинасы және тескіш жүйе бір біріктірілген жүйеде.

1. Кеміргіштерді емдеу желісі

Біздің кеміргіштерді өңдеу желісі қояндар, теңіз шошқалары, хомяктар және басқа кеміргіштер сияқты ұсақ жануарларға арналған сығымдалған тағамдарды жоғары сапалы өндіруге арналған. Ол бір тиімді жүйеде престеу, тесу және қалдықтарды тасымалдауды біріктіреді. Бұл желі сенімді өндіріс үшін тұрақты пішінді, қатты құрылымды және жоғары өнімділікті қамтамасыз етеді - 400 кг/сағ. Тесу жүйесі қосымша тартымдылық пен функционалдылық үшін біркелкі тесік үлгілерін жасайды.

2. Кеміргіштерге арналған дәрі өндірушілерге, ұсақ жануарларға арналған жем брендтеріне және экспорттық нарықтарға арналған.

Бұл өндірістік желі келесі мақсаттарға арналған:

  • Кеміргіштер зауыттарды емдейді шөптен жасалған тағамдар мен шайнау өнімдерін шығаратын

  • Ұсақ мал азығын өндірушілер премиум сортты өнімдерді шығаруда

  • функционалды үй жануарларына арналған азық-түлік компаниялары Витаминдер мен минералдарды қосатын

  • экспортқа бағытталған азық-түлік кәсіпорындары Жаһандық нарықтарға кеміргіштер тағамдарын жеткізетін

  • премиум ұсақ жануарларға арналған тағамдар өндірушілер Тұрақты сапаны іздейтін

Оның өнеркәсіптік дизайны сенімді өнімді, рецепт тұрақтылығын және ұзақ мерзімді жұмысты қамтамасыз етеді - кеміргіштердің бәсекеге қабілеттілігін өндірудің негізгі факторлары.

3. Өндіріс процесінің ағыны

Бұл кеміргіштерді емдеу желісі арналған жетілген, өнеркәсіптік процесті бақылайды. тұрақты өнімге, тұрақты өнім сапасына және тиімді кең ауқымды өндіріске .

Шикізатты беру → престеу → тесу → қалдықтарды тасымалдау → дайын өңдеу

3.1 басу

Шөп ұны мен қоректік ингредиенттер престеу машинасына беріледі. Кішкентай жануарлар үшін қатты құрылымы мен тартымды көрінісі бар біркелкі тағамдарды қалыптастыру үшін баспасөз тұрақты қысым жасайды.

3.2 Тескіш және қалдықтарды тасымалдау

Тесу жүйесі қосымша көрнекі тартымдылық пен функционалдылық үшін тағамдарда біркелкі тесік үлгілерін жасайды. Қалдық материалды конвейер қайта өңдеу, қалдықтарды азайту және тиімділікті арттыру үшін артық материалдарды тиімді жинайды және жояды.

4. Кеміргіштерді өңдеу желісінің негізгі артықшылықтары

  • Престеу машинасы – Кәсіби сапа үшін тұрақты пішіні мен қатты құрылымы

  • Тескіш жүйесі – қосымша тартымдылық үшін біркелкі тесік үлгілері

  • Қалдық материалды тасымалдаушы – Тиімді қайта өңдеу материал қалдықтарын азайтады

  • жоғары өнімділік – 400 кг/сағ Өндірістік талаптарды қанағаттандыру үшін

  • Төмен қуат тұтыну – бар болғаны 4,5 кВт орнатылған қуат

  • PLC + сенсорлық экранды басқару – оңай жұмыс және нақты уақыттағы ақауларды көрсету

  • Тазалау және күту оңай – тағамдық тот баспайтын болаттан жасалған конструкция

  • Төмен жұмыс күші – Автоматтандырылған престеу және тесу процесі

5. Өнім үлгілері

Кеміргіштер үй жануарларын дайындайды

Кеміргіштерге арналған тағамдар / ұсақ жануарларға арналған тағамдар – дайын өнімдер

6. Стандартты конфигурация – Негізгі компоненттер мен брендтер

Элемент бренді
Мотор Siemens
Электр бөлшектері Siemens немесе Schneider
PLC және сенсорлық экран Siemens
Материалдар Қақпақ корпусы, торлы белдік және шикізатқа немесе соңғы өнімдерге тиетін бөлшектер баспайтын болаттан жасалған

7. Техникалық шарттар

Үлгі сыйымдылығы Орнатылған қуат пернелерінің функциялары
DR-RT4 400 кг/сағ 4,5 кВт Престеу, тесу, қалдықтарды тасымалдау

8. Неліктен Jinan Darin Machinery таңдау керек?

+ Siemens Motors – Тұрақты қуат, ұзақ қызмет ету мерзімі

Моторлар Siemens компаниясынан шыққан , олар күшті қозғаушы күшті, тұрақты жұмысты және ұзақ уақыт үздіксіз өндіріс жағдайында да машинаның ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.

+ ABB / Schneider Electrical Components

Электр бөлшектері халықаралық деңгейде танылған Siemens немесе Schneider брендтерінен. ауыстыруды оңай табуға болады Жергілікті нарықта , бұл тоқтау уақытын және техникалық қызмет көрсету шығындарын азайтады.

+ Siemens PLC және сенсорлық экран – оңай және ақылды жұмыс

PLC және сенсорлық экран Siemens компаниясының интуитивті жұмысын қамтамасыз етеді және еңбек талаптарын азайтады. Операторлар ең аз дайындықпен бүкіл желіні оңай басқара алады.

+ Тағамға арналған тот баспайтын болат 304

Шикізатпен немесе түпкілікті өніммен жанасатын барлық бөлшектер 304 баспайтын болаттан жасалған.тағамдық стандарттарға сәйкес келетін және гигиенаны, коррозияға төзімділігін және оңай тазалауды қамтамасыз ететін

+ Басудан тесуге дейінгі толық автоматтандыру

Біздің кеміргіштерді өңдеу желісі престеу, тесу және қалдықтарды тасымалдауды біріктіреді. Бір жүйе, шикізаттан дайын кеміргіштерді емдеуге дейін толық автоматтандыру.

Кеміргіштерді емдеуді бүгіннен бастаңыз!

1 сағат ішінде теңшелген шешім мен баға ұсыныстарын алу үшін қазір біздің инженерлерге хабарласыңыз.

Компанияның күші

Darin Machinery Strength | Кеміргіштерді емдеуге арналған шешімдер

Darin Machinery - үй жануарларына арналған азық-түлік пен арналған «кілтке» дайын шешімдерге маманданған, тамақ өңдеу жабдықтарының жетекші өндірушісі кеміргіштерді өңдеу өнеркәсібіне . 15 жылдан астам тәжірибемізбен біз әлемнің 1000+ жобаны сәтті жеткіздік ден астам еліне 100- .

Біздің компания инженерлік жетілдіру, инновация және тұтынушыға бағытталған қызмет көрсету негізінде құрылған. Қытайдың Цзинань қаласындағы заманауи зауытымыздан біз кеміргіштерге арналған тағамдарды, ұсақ жануарларға арналған тағамдарды, шөптен жасалған шайнауларды және үй жануарларына арналған функционалды азықтарды дайындаймыз, өндіреміз және орнатамыз.ең жоғары халықаралық стандарттарға сәйкес келетін

Біз өзіміздің мақтан тұтамыз нақты зауыттық мүмкіндігімізбен , ішкі инженерлік командамызды және жаһандық қызмет көрсету желісін . Даринді таңдағанда, сіз жай ғана машина сатып алмайсыз, сіз өзіңіздің ұзақ мерзімді табысыңызға арналған командамен серіктес боласыз.

Darin Machinery — Өндірістегі іс-әрекеттегі үздіктер

Біздің зауыт және өндірістік мүмкіндік

Дарин 10 000 шаршы метрден асатын заманауи өндіріс орнында жұмыс істейді , озық CNC машиналарымен, сапаны тексеру зертханаларымен және арнайы ҒЗТКЖ орталығымен жабдықталған. Біз шикізатты алудан бастап түпкілікті құрастыруға дейінгі әрбір кезеңде сапаны қатаң бақылауда ұстаймыз. Біздің кеміргіштерді өңдеу желілері жоғары сапалы шөптен жасалған тағамдар мен ұсақ жануарлардың шайнауын өндіру үшін бүкіл әлем бойынша клиенттердің сеніміне ие..

Дарин фабрикасы - кеміргіштерді емдеуге арналған жабдықты өндіруші

Дарин фабрикасы — 10 000+ шаршы метр өндірістік база

Дарин шеберханасы - кеміргіштерді емдеу желісін құрастыру

Дарин шеберханасы — дәл құрастыру желісі

Кеміргіштерді емдеуге арналған «Дарин» престеу машинасы

Престеу машинасы — консистентті пішін, қатты құрылым

Даринге келген жаһандық тұтынушылар

Даринге келген халықаралық тұтынушылар

Неліктен Darin компаниясын өндірістік серіктес ретінде таңдайсыз?

Ф

Нағыз зауыт

Өзіндік өндірісі бар 10 000+ шаршы метр нысан

С

Siemens және Schneider

Әлемдік деңгейдегі өнеркәсіптік компоненттер

Е

Шетелдік инженерлер

Орнату және бүкіл әлем бойынша оқыту

2

2 жылдық кепілдік

Өмір бойы техникалық қолдау көрсету

Дүние жүзіндегі Pet Treat өндірушілерінің сенімі

Жаһандық тұтынушылар - кеміргіштерді емдеу желілері

Африка, Азия, Оңтүстік Америка және Еуропадан келген тұтынушылар

Неліктен Darin Machinery?

  • ✅ Тамақ өңдеу машиналарында 15+ жылдық тәжірибесі

    Darin лицензиясы - кеміргіштерді емдеуге арналған жабдықты өндіруші

  • ✅ Дүние жүзі бойынша 1000+ орнатылған өндірістік желілер

    Darin Cases - Rodent Treats жобалары

  • ✅ CE және ISO сертификаты – жаһандық стандарттарға сәйкес

    CE сертификаты - кеміргіштерді емдеу желісі            ISO сертификаты - кеміргіштерді емдеуге арналған жабдық

  • ✅ 100-ден астам елге экспортталады

    Қызмет көрсетілетін елдер - жаһандық кеміргіштерді емдеу желілері

  • ✅ Шетелде орнату және оқыту үшін қол жетімді инженерлер

    Darin Engineers - Rodent Treats желісін орнату

  • ✅ Нағыз зауыт, нақты өндіріс мүмкіндігі

    Дарин зауыты - кеміргіштерді емдеуге арналған жабдықты өндіру

  • ✅ Жыл сайын тамақ өнеркәсібінің 20-дан астам жаһандық көрмелеріне қатысу

    Darin Exhibitions - Rodent Treats Technology

  • Дарин зауытының аудит есебіне шолу

    Darin Factory Audit - Rodent Treats желісін өндіруші

  • ✅ Darin Partners – Жаһандық ынтымақтастық

    Darin Partners - Rodent Treats Industry Network

Сіздің бизнесіңізге толық қолдау көрсету

  • ✔ Кеміргіштерге арналған тегін формула мен рецепт әзірлеу

  • ✔ Өндіріс желісінің макетінің теңшелген дизайны

  • ✔ Дүние жүзі бойынша орнату және оқыту

  • ✔ 2 жыл кепілдік

  • ✔ Өмір бойы техникалық қолдау

Кеміргіштерді емдеуді бүгіннен бастаңыз!

1 сағат ішінде теңшелген шешім мен баға ұсыныстарын алу үшін қазір біздің инженерлерге хабарласыңыз.

Darin Machinery — 2011 жылдан бері құрастырылған үздіктер 100-ден астам елде сенімді

Жиі қойылатын сұрақтар

Кеміргіштерді өңдеу желісі туралы жиі қойылатын сұрақтар

1. Кеміргіштерді өңдеу желісі қандай өнімдер шығара алады?

Бұл желі кеміргіштерге арналған тағамдарды, ұсақ жануарларға арналған тағамдарды, шөптен жасалған шайнауларды және функционалды тағамдық тағамдарды шығарады. Ол сондай-ақ қарапайым қалыптарды өзгерту арқылы әртүрлі пішіндер мен өлшемдерді шығара алады.

2. DR-RT4 кеміргіштерді өңдеу желісінің сыйымдылығы қандай?

DR-RT4 моделі 400 кг/сағ. Арнайы мүмкіндіктер де қол жетімді. Арнайы өндіріс талаптары үшін бізге хабарласыңыз.

3. Кеміргіштердің емдік препараттарын өндіру үшін қандай шикізатты қолдануға болады?

Бұл желі шөп ұнын, қоректік ингредиенттерді және басқа құрамдарды өңдейді. Ол сондай-ақ витаминдер мен минералдар сияқты функционалды ингредиенттерді ұсақ жануарларға арналған күшейтілген тағамдарға қоса алады.

4. Тескіш жүйе қалай жұмыс істейді?

Тесу жүйесі престеуден кейін тағамдарда біркелкі тесік үлгілерін жасайды. Бұл көрнекі тартымдылық пен функционалды құндылықты қосады, бұл тағамдарды кішкентай жануарлар мен үй жануарларының иелері үшін тартымды етеді.

5. Кеміргіштерді емдеу желісінің жұмыс істеп тұрғанын көру үшін зауытыңызға бара аламыз ба?

Сіз Даринге келуге қуаныштысыз. Біз машинаны сынауды, бетпе-бет талқылауды және сіздің өндірістік қажеттіліктеріңізге бейімделген толық жобалық дизайн шешімін ұсынамыз.

6. Сіз кеміргіштерді емдеу желісін орнатуды және оқытуды қамтамасыз етесіз бе?

Иә, біз шетелде пайдалануға беру қызметтерін ұсынамыз. Біздің техниктер құрылғыны орнату үшін сіздің мекемеңізге барады, жұмысшыларыңызды пайдалану және техникалық қызмет көрсетуге үйретеді және өнім сапасын қамтамасыз ету үшін бастапқы өндіріске көмектеседі.

7. Кеміргіштерді өңдеу желісінің кепілдік мерзімі қандай?

Құрылғы зауытқа келген күннен бастап 2 жылдық кепілдікпен келеді. Осы кезеңде біз кез келген өндірістік ақауларға тегін қосалқы бөлшектерді ұсынамыз. Өмір бойы техникалық қолдау да қол жетімді.

8. Кеміргіштерді емдеуге арналған әртүрлі рецепттер үшін формуланы қамтамасыз ете аласыз ба?

Иә, Darin кеміргіштерді емдеуге арналған әртүрлі өнімдерге тегін формуланы ұсынады. Біздің тағамдық технологтар мақсатты нарықыңыз үшін шөптен жасалған тағамдарға, функционалды шайнауға және тағамдық тағамдарға арналған рецепттерді оңтайландыруға көмектеседі.

9. Кеміргіштерді өңдеу желісінің негізгі артықшылықтары қандай?

1) Престеу машинасы кәсіби сапалы тағамдар үшін тұрақты пішін мен қатты құрылымды жасайды.

2) Тесу жүйесі жақсартылған көрнекі тартымдылық пен функционалдылық үшін біркелкі тесік үлгілерін қосады.

3) Қалдық материалды тасымалдаушы қалдықтар мен шығындарды азайта отырып, артық материалдарды тиімді қайта өңдейді.

10. Кеміргіштерге арналған тағамдар желісін әртүрлі пішіндер мен өлшемдерге бейімдеуге бола ма?

Иә, желі икемді теңшеуді қолдайды. Қарапайым пішінді өзгерту арқылы сіз кеміргіштердің әртүрлі пішіндері мен өлшемдерін жасай аласыз. Престеу және тесу параметрлерін әртүрлі өнім сипаттамалары үшін реттеуге болады.

Алдыңғы: 
Келесі: 
ӨНІМ СҰРАУ

Өнім санаты

Жиі қойылатын сұрақтар

  • Q Эпидемия кезеңінде ешқандай тәжірибесіз өңдеу желісін қалай орнатуымыз керек?

    А
    1) Жеткізу алдында біз әр машинаны қалай құрастыру керектігін, желіні қалай басқару және күтіп ұстау керектігін көрсету үшін егжей-тегжейлі операциялық бейне түсіреміз. 
    2) Ағылшын тіліндегі нұсқаулығы, схемасы және т.б. беріледі. 
    3) Онлайн қолдау қолжетімді. Орнату немесе өндіру кезінде қандай да бір сұрақтар туындаса, біздің инженер бейнеқоңырау немесе масштабтау жиналысы арқылы шешуге көмектеседі.
  • Q Егер біз шеберхананың өлшемін көрсетсек, сіз бүкіл сызықтың макетін жасай аласыз ба?

    AutoCAD орналасуы клиенттің шеберхана өлшемі ретінде беріледі.
  • Q Кепілдіктен кейін кейбір бөлшектер сынса, не істеуіміз керек?

    Darin сатылымнан кейінгі толық қызмет көрсетеді, жаңа бөлшектер қажет болғанда, біз жаңа ауыстыруларды қолайлы бағамен және қысқа мерзімде жеткізуге көмектесеміз.
  • Q Құрылғыңыздың кепілдік мерзімі қанша?

    A Құрылғыдан бір жыл зауытыңызға келеді.
  • Q Біздің орнатуды және іске қосуды басқару үшін техниктер тобына ақша бере аласыз ба?

    Ұсынылатын шетелде іске қосу қызметі, біздің техник машинаны орнатуға көмектеседі және жергілікті жұмысшыларды пайдалану мен күтім жасауды үйретеді. Сатып алушы техниктің рейс билетін, тұру және жалақысын төлеуі керек.

ДАРИН ТУРАЛЫ

Біз үй жануарларына арналған азық-түлік машинасын, тәтті тағамдарға арналған машинаны, энергетикалық гранола бар машинасын және қолдау жабдықтарын әзірлеуге және сатуға маманданамыз.

ЖЫЛДАМ СІЛТЕМЕЛЕР

БІЗБЕН ХАБАРЛАСЫҢЫ

  +86-531-82983199 / 82983299 / 82983399
 +86- 13805312637
   darin@darin.cn
 Кеңсе қосу: 3-301, Шунши жолы, Цзинань 250002, Қытай
Зауыт қосу: №1 Darin Road, Biaobaisi, Qihe 251109, Дечжоу қаласы, Қытай
 
 
Авторлық құқық © 2024 JINAN DARIN MACHINERY CO LTD. Барлық құқықтар қорғалған.    Сайт картасы    Құпиялылық саясаты